Arora

Arora ailesi olarak temel prensibi her zaman Kalite Önceliği İlkesi olmuş ve daima bu prensiplerinn dışına çıkmamayı kendilerine misyon edinmişlerdir. Kaliteden taviz vermeyen firmada üretimin her aşaması genç, dinamik ve profesyonel ekip tarafından titizlikle kontrol edilmektedir. Ürünlerin kalitesine olan güvenleri ve müşterilerinin inancı sayesinde gelişmiş ve gelişmekte olan yüksek standartları, ISO 9001-2000 Kalite Uygunluk Belgesi’yle de onaylanmıştır.

Şirket, bünyesinde bulunan pazarlama temsilcileri, bayilerini araçlarıyla devamlı olarak ziyaret ederek satış yapmaktadırlar. Satışını gerçekleştirdiği ürünlerinin sevkiyatını yine kendi araçları ile yapmaktalar. Scooter, Motosiklet, Elektrikli Bisiklet ve Atv sektöründe en iyi olmaya tüm ekibi ile el birliği ile devam etmektedir. Ayrıca Scooter, Motosiklet, Elektrikli Bisiklet ve Atv’lerin metal aksamları ve şasilerinin üretimi şirket bünyesinde el değmeden robotik makinalarla üretilmektedir.

Şirket kendi menfaatleri doğrultusunda 2004 yılının başından itibaren , dünyanın çeşitli ülkelerindeki fuar ve fabrikaları ziyaret ederek, kendi ürettiği ve ithal ettiği malları Türkiye pazarına sunmaya karar vermiştir. Ve yeniden yapılanmaya giderek, 2005 yılı içerisinde şirket merkezini ve depolarını Turhan Cemal Beriker Bulvarı No:491 Seyhan / ADANA Adresindeki toplam 12.500 m.karelik alanda, içinde 8.500. m.kare kapalı alanı bulunan yeni adrese taşımıştır.

Aynı zamanda üretim hattı bulunmaktadır. Aylık üretim kapasitesi 5000 adet motosiklet, elektrikli bisiklet ve ATV olarak planlanmıştır. Üretim hatşarını kurarak sanayi bakanlığından yılda 50.000 adet motosiklet, elektrikli bisiklet ve ATV üretebilir kapasite raporu aldı. Şirkete ilave olarak 2005 yılının başında üretim, ithalat, ihracat, ve Türkiye çapında servis hizmeti verebilmek için bünyesince Borbis Bisiklet Day.Tük.Mal.San. ve Tic.Ltd. Şirketini kurdu.