Bashan

Temmuz 2002 yılında Chongqing’de kurulan, Bashan Motorcycle Manufacturing Co.Ltd. esas olarak iki tekerlekli motosiklet, üç tekerlekli motosiklet, plaj arabası ve motosiklet motoru üreten ve Ar-Ge, üretim ve satış entegre bir anonim kuruluştur. Şimdi uluslararası gelişmiş otomatik üretim hattı, paketleme hattı ve mükemmel test ekipmanları komple bir set var. Şirketin ihracat kazancı 100 milyon doları aştı. Şu anda binden fazla çalışan var ve orta ve üst düzey yetenekler toplam çalışanların% 30’undan fazlasını oluşturuyor.

Şirket “özveri, aşkınlık, canlılık ve uyum” ve “insan odaklı, kazan-kazan işbirliği kurumsal ruhu yapışır; kendini geliştirme ve sosyal hizmet temel değerleri ve” yüksek kalite oluşturmak için sıkı yönetim kalite politikası ve ünlü marka stratejisi pazar genişletmek için “şirket adım adım yeni bir seviyeye yapmak.

Şirket, yıllık 600.000 motosiklet ve 1 milyon motosiklet motor üretim kapasitesi ile 350 mu fazla bir alanı kapsayan, chongqing içinde huaxi sanayi parkı üretim ve üretim üssü inşa yüz milyonlarca yuan yatırım yaptı. Üretim koşullarını iyileştirmek, üretim ortamını güzelleştirmek, ürün kalitesini iyileştirmek ve üretim kapasitesini genişletmek için iki endüstri parkı art arda inşa edilmiştir. 30 milyondan fazla yuan gelişmiş üretim ekipmanları ve kalite test ekipmanları yatırıldı.

2006 yılında, şirketin satış hacmi 650 milyon yuan oldu. 2007 yılında şirket 99.36 milyon dolar döviz kazanmıştır. 2008 yılında şirket 104,15 milyon dolar döviz kazanmıştır. “Sıkı yönetim ve yüksek kalite, ünlü marka stratejisi billiton market” yönetim politikası bağlı kalarak, bilimsel ve yoğun yönetim ve pazara uygun, yerli ve uluslararası ünlü marka yapmak, kesinlikle “yüksek başlangıç noktası, yüksek standart, yüksek uygulamak kalite “amaç, ISO9001 uluslararası kalite sistem belgelendirme, ulusal” CCC “zorunlu belgelendirme ve üretim kabul erişim geçti. Güçlü kalite güvencesi ile sağlam bir kalite güvence belgeleri (prosedürel, teknik) oluşturmuştur. Şirket 2004 yılında özel olarak kurumsal teknoloji (geliştirme) merkezini kurdu. Şubat 2009’da şirket, chongqing yeni ve yüksek teknoloji departmanının muayenesini ve kabulünü geçti ve motosiklet ürün tasarımı sağlayan chongqing teknoloji merkezi sertifikasını (il düzeyinde) aldı, şube geliştirme, geliştirme ve teknik hizmetler. Her şube, çeşitli günlük muayene işlerini yürütmek ve çeşitli rutin muayene ve günlük muayene ekipmanlarını sürekli olarak desteklemek için bir laboratuvar kurmuştur. Ürün kalitesi durumunun zamanında izlenmesini sağlayarak ürün kalitesi bilgi toplama, işleme ve analiz için teknik bir platform sağlar.