Dayun

Dayun Motosiklet ve motorları geliştiriyor, üretiyor ve pazarlıyor. Altı yıldan fazla sanayi tecrübesi ile, Guangzhou Dayun Motosiklet olarak pazarını ihtiyaçlarına göre uyarlanmış ürünler geliştiriyorlar. Şu anda kataloklarında seçiminiz için 40’tan fazla model ve 200 tip motosiklet ve motor bulunmaktadır.

Avrupa, Orta Doğu, Kuzey ve Güney Amerika ve Afrika’daki alıcılara tedarik ediyor ve tüm motorlu taşıtların AB ülkelerine girmek için E işareti etiketine sahip olmaları gerektiğinden, motosikletlerinin ve motorlarının nitelikli olmasını sağlıyorlar. Bunu başarmak için Japonya ve Almanya’dan 2 milyon dolardan fazla yatırım ekipmana yatırıldı. Geçen yıl, yeni lazer heykeltraşlara, spektrum analizörlerine, şasi dinamometresine ve gaz egzoz analizörlerine 850.000 dolar harcadı.

Guangzhou Dayun Motosiklet olarak, hacim gereksinimlerin karşıladığını görüyoruz. 400.000 metrekarelik fabrikalarında 2.000 personel çalışmakta ve dört motosiklet montaj hattı, iki motor üretim hattı, iki motosiklet paketleme hattı ve beş boya püskürtme hattı ile donatılmıştır. Bunlar, yıllık 700.000’den fazla motosiklet ve 500.000’den fazla motorun üretimini garanti etmelerini sağlamaktadır.