Jiajue

Jiajue Motor 1999 yılından bu yana, Taizhou şehrinde bulunan, Çin’de Zhejiang eyaletinin doğu kesiminde en eski motosiklet üreticilerinden biridir.

2003 yılında şirket, şirketin görüntü elçisi olarak uluslararası sinema oyuncusu Zhang Zi Yi ile sözleşme imzaladı. Ünlülerin sosyal etkisi ile makul fiyat ve kaliteli temeller üzerine kurulan şirket, Çin’de motorlu scooter endüstrisinde lider olarak kendini sağlamlaştırdı. Ayrıca, ürünler “Devlet güvenilir ürünleri”, “Devlet kalite denetimli ürünler” ve “Devlet şikayetsiz geri bildirimleri” gibi birçok fahri unvan kazandı.

2006 yılında İtalya ile “Bullia” şirketi teknoloji işbirliği başladı, Jiajue Avrupa kalite test standartlarına atladı. Jiajue şirket çeşitlendirme stratejisi içine ileri geliştirme madencilik sektöründe Jiajue 2007 yatırım.

2008 yılında Jiajue atölyesini yenileyerek, ofis binası ve montaj hattını güncelledi ve bazı gelişmiş ekipman tanıtımını gerçekleştirdi. Yeni bir endüstri olarak elektrikli bisiklet de ve Suzuki an125 motoru geliştirildi. Aynı zamanda, Jiajue ihracat stratejisi benimsenmesi ve araştırma & tasarım ile 3 yeni model sundu. Bu modeller uluslararası pazar tarafından çok popüler ve adım adım küresel pazarında itibar ve pazar payını kazandı.

2011 yılında, Jiajue spor motosiklet endüstrisine girdiğini duyurdu ve bir dizi yarış motosikleti geliştirdiğini, ilk olarak R11, R15, N10 250CC su soğutmalı motosikleti piyasaya sürdüğünü ve pazarda bir “karanlık at” haline geldiğini ve yurtiçi ve yurtdışında ne olursa olsun çok yetenek kazandığını duyurdu.

2017 yılında, Avrupa Euro IV standardına uymak için Jiajue, öncelikle Çin’de 125 ve 50CC Euro IV motosiklet ve scooter üzerinde 10’dan fazla model kazandırdı ve istikrarlı EFI sistemi ve daha yüksek kalite, Avrupa pazarında iyi bir ün kazanıyor.

Şimdi Jiajue ve Joyrace markası dünyada çok iyi tanınmaktadır.