Kastino

Suzuki ve Honda teknolojisiyle 8 bin işçinin çalıştığı Asya’nın en büyük fabrikalarından birinde üretilen Kastino‘ların Türkiye Mümessili Unipar Dış Ticaret, dağıtım sonrası her türlü bakım ve yedek parça güvencesini veriyor. Yılda 1.5 milyon adet üretimi yapılan, Kastino‘lar ISO 9001 belgeli Avrupa CE belgesine sahip. Fabrika sekiz seride 60 model motosiklet ve scooter üretiyor. 1 milyon 230 bin metrekare kapalı alan içinde yedi fabrikada üretim yapılıyor. Uzakdoğu’da üç bin servis noktası bulunuyor

Unipar Genel Müdürü Doğan Kuzu da Kastino’lara çok büyük bir talep olduğunu belirterek şöyle dedi:

“Bisiklet fiyatına motosiklet veriliyor. Bu yüzden yoğun talep var. Bize de Türkiye’nin her yerinden bayilik talepleri geliyor. Kastino’lar için Türkiye’de 700’ün üzerinde servis noktası oluşturuluyor. Ürünlerin yedek parça siparişleri verildi. Yedek parça sıkıntısı hiçbir şekilde çekilmeyecek. Unipar olarak söz veriyoruz. Ayrıca oluşturulan servis noktalarında hiçbir ücret alınmadan montaj yapılacak.

Kastino‘lar Avrupa ve Uzakdoğu pazarında satılıyor ve tanınıyor. Türk insanının yapısı ve beğenisi göz önüne alınarak modellerin seçimi yapılmıştır. Kısa sürede de Türkiye’de üretime geçilmesi planlanmaktadır. Vatandaşımız çok uygun koşullarla Kastino‘ya sahip olacaklar” diye konuştu.