Lambretta

Lambretta, İtalya merkezli bir motosiklet üreticisiydi. 1947 yılında üretimine başlanmış olup adını fabrikasının bulunduğu Milano’nun Lambrate semtinden almaktaydı.

1972 yılında fabrika Hindistan hükûmeti tarafından satın alındı ve Scooters India Limited adını aldı. Lambretta scooterları ayrıca Fransa’da Fenwick, Almanya’da NSU, İspanya’da Serveta, Hindistan’da API, Tayvan’da Yulon, Brezilya’da Pasco, Kolombiya’da Auteco ve Arjantin’de Siambretta tarafından lisans altında üretildi.

İsotlar Motor; Motosiklet sektörüne 2004 yılında, dünyanın en büyük on üreticisinden biri olan TVS motosikletin Türkiye distribütörü olarak başlamış, 2016 yılında bu kez şehirli ulaşım markası Peugeot Scooters Türkiye distribütörlüğü ile scooter segmentinde gücünü göstermiştir. Şehirdeki her türlü ulaşım ihtiyacına cevap verme misyonuyla yoluna devam eden İsotlar, 2017 yılında Brixton ve Lambretta markalarının distribütörlüğü ile motosiklet alanındaki yerini güçlendirmiştir.

15 yılı aşkın sektör deneyiminin yanı sıra, satış sonrası destek avantajı, kolay ulaşılabilir ve ekonomik orijinal yedek parça stokları ile rakiplerinden kolayca ayrılmıştır. Müşteri memnuniyetinin öncelikli olduğu hizmet hayatında, ailesinde var olan tüm ürünlerin tamir, bakım ve onarım süreçlerini ivedilikle planlarken ürünlerine 2 yıl garanti vermektedir.