Sale!

MOTODEKS COIN

6,77

Motodeks Coin ile tüm ürünlerini kolayca kirala/sat!

*Bu ürün dijital ortamda teslim edilir.

Motodeks İş Ortağım tarifeni seç, 0,99 TL‘den başlayan fiyatlarla Motodeks Coin sahibi olma avantajını yaşa! ↓

Kategoriler:
Karşılaştır
Motodeks 256 Bit SSL Güvenli Ödeme Seçenekleri

%100 Güvenli Ödeme

Güvenli ödeme sistemleri sayesinde, yaptığınız alışverişlerde kart bilgileriniz saklanmaz. Teknolojinin getirdiği son güvenlik önlemleri ile her türlü güvenlik riskine karşı korunursunuz. Diğer muhtelif yöntemlerde yaşayabileceğiniz dolandırılma, ürünün gönderilmemesi gibi ihtimaller ortadan kalkar.

Motosiklet modeline ait inceleme/karşılaştırma videonu hızlı ve kolay bir şekilde şimdi listeye ekle, model sayfasında ve Motodeks Youtube kanalında paylaşılsın!

Öncelikle bilmeni isteriz ki oynatma listesine içerik eklemek tamamen ücretsiz! Tek koşul Youtube Motodeks kanalına abone olmak! 

Sürücülere doğru bilgiler sunarak motosiklet dünyasına sende şimdi bir katkıda bulun!

Motodeks YouTube Ortak Çalışma Oynatma Listesine Video Eklemek İçin Tıkla!

*Abone olmayan kullanıcıların videoları listeden kaldırılacaktır.


Ortak Çalışma Kazançları

Ortak çalışma ile Motodeks kullanıcıları motosikletler hakkında doğru bilgilere erişme şansınsa sahip olurken, içerik üreticileri de aşağıdaki eşsiz fırsatlara sahip olurlar:

Biz birlikte her şeyi başarabileceğimize inanıyoruz.

Oynatma Listesine Nasıl Katkıda Bulunulur?

Motodeks ortak çalışma oynatma listesine yukarıdaki bağlantı üzerinden erişim sağladıktan sonra kolayca video ekleyebilir veya daha önce eklediğiniz videoları kaldırabilirsiniz.

  1. Oynatma listesine gitmek için yukarıdaki bağlantıyı kullanın.
  2. Katkıda bulunan olmak istediğinizi onaylamak için ekrandaki talimatları uygulayın. Oynatma listesi otomatik olarak kaydedilir.
  3. Bilgisayarınızdan veya mobil cihazdan video eklemek için şu seçeneklerden birini uygulayın:
    • Oynatma listesi sayfasında Video Ekle'yi seçip video URL'sini yapıştırın, yüklemelerinizden bir video seçin veya YouTube'da bir video arayın.
    • Eklemek istediğiniz videoya gidin ve videonun altından Kaydet'i  seçin.

Video ekledikten sonra, adınız oynatma listesindeki videonun yanında görünür. Oynatma listesine yeni videolar eklendiğinde tüm ortak çalışanlar bildirim alır.

  1. Oynatma listesine gitmek için oynatma listesi sahibinden aldığınız bağlantıyı kullanın.
  2. İmleci, kaldırmak istediğiniz videonun üzerine getirin.
  3. Videoyu kaldırmak için X simgesini tıklayın.

Not: Yalnızca oynatma listesine bizzat eklediğiniz videoları kaldırabilirsiniz (diğer ortak çalışanların videolarını kaldıramazsınız).

Önemli Uyarılar

*Lütfen video içeriğinin site kurallarına uygun olduğundan emin olun. Sadece bilgilendirme içerikli eğitici inceleme/karşılaştırma videoları siteye ve Youtube kanalımıza eklenecektir. Uygunsuz içerik tespit edildiğinde Motodeks, üyeliğinizi iptal etme hakkını saklı tutar.
*Videonuz Motodeks Youtube kanalına ve/veya siteye eklendiğinde, kişisel verileri koruma kanunu kapsamında kendi rızanız ile onay vermiş ve YouTube hizmet şartları ve topluluk kurallarını kabul etmiş sayılırsınız.

*Lütfen başkalarının telif veya gizlilik haklarını ihlal etmediğinizden emin olun.

Tartışacak bir şey var mı?