Shenke

SHENKE Taizhou Qianxin, motosikletler, elektrikli araçlar, elektrikli motosikletler ve motosiklet motorlarının geliştirilmesi ve üretimine odaklanan ulusal bir birinci seviye Çin merkezli motosiklet üretim kataloğu kuruluşu olan Zhejiang Yongyuan Motorcycle Manufacturing Co., Ltd.‘nin bir yan kuruluşudur. Şu anda 50’den fazla modeli bulunmaktadır. 70’den fazla çeşidi ile yıllık üretim 600.000 araca ulaşabilir. Kendi motor fabrikası, çerçeve fabrikası, plastik parça fabrikası vs. bulunan firmanın kendi kendine yedek parça oranı % 80’lere kadar çıkmaktadır. Güçlü gücü ile 80 ülke ve bölgeye ulaşarak 200.000 araç ihraç rekoru kırmıştır.

Şirket, ISO9001 kalite yönetim sistemi sertifikasını aldı ve ürünleri sırasıyla Avrupa sertifikası ve ABD DOT ve EPA sertifikalarını aldı. Dünya 80 ülke ve bölgeye ihraç ediliyor ve 200.000 araç ihraç etme rekoru kırdı.

Şirket, üretim teknolojisini iyileştirmeye, ürün araştırma ve geliştirme gücünü artırmaya ve bir dizi ürün oluşturmaya çabalıyor ve “daha pratik, daha güvenli ve daha şık” olan üç avantajı vurgulamaya ve pazara daha fazla insanın yapabilmesi için parlak ürünlerle hizmet vermeye çalışıyor. Mottoları ise ‘’Sürerken eğlenin’’.