Motodeks GO Sıkça Sorulan Sorular

Motodeks GO Nedir? Motodeks GO Sürücü Ortaklığı Nedir?

Motodeks GO: Alternatiflerinden farklı olarak fiziki şubeye ihtiyaç duymadan tamamen online elden ele yeni nesil taşımacılık sistemidir.

Motodeks GO ile herhangi bir sermaye gereksinimi olmaksızın kendi aracınızla istediğiniz vakit para kazanbilirsiniz. İster ek iş olarak, ister tam zamanlı olarak çalışın. Özetle üniforma sınırı yok, saat sınırı yok, kazanç sınırı yok! Tüm kontrol sizin elinizde!

Kazançlar Hakkında:

Tüm gönderi ödemleri sistem üzerinden tamamlanmaktadır. Bu sayede ödeme peşinde koşmadan, hızlı bir şekilde siz teslimatlarınızı gerçekleştirirken, gönderici ve alıcılarda güvenli teslimatın ayrıcalıklarını yaşar. Böylelikle Motodeks GO sürücü ortaklarıda olası gönderi iptalleri ve para iadeleri gibi konularda en ufak bir sorun yaşamadan haftalık ödemelerini almaya devam ederler.

Ay sonu bekleme derdine son!

Ödemelerin tamamı haftalık olarak gerçekleşmektedir. Her haftanın Cuma günü ödemeler banka hesaplarına yatırılmaktadır. Motodeks GO panelinden kolaylıkla ödemelerinizi takip edebilirsiniz.

İster bireysel, ister kurumsal üyelik

İster bireysel olarak gönderi yapın ya da bir işletme sahibi olun, Motodeks'e üye olmak ve gönderi yapmaya başlamak çok kolay.

Ödemeler her Cuma banka hesabınızda

Tamamlanan siparişler için ödemeleriniz her hafta Cuma günleri banka hesabınıza otomatik olarak aktarılır.

Taksit imkanı

Motodeks GO ile Türkiye'deki kredi kartlarına 12 taksite kadar ödeme imkanı sunulmaktadır. Oluşabilecek vade farkları göndericiye aittir.

Ücretsiz üyelik

Motodeks'e herhangi bir ücret ödemeden kolayca üye olabilirsiniz

Aylık ücret yok

Üyeliğiniz boyunca aylık olarak bir ücret ödemezsiniz

Gizli ücret yok

Motodeks'i kullanırken gizli ücretlerle karşılaşmazsınız

Sürecimiz herkes için çok kolay:

- İlk adım bir akıllı telefona sahip olarak siteye üye olmanız.

- Sonrasında ise görmemiz gereken sadece birkaç belge var; Ehliyet, Araç Ruhsatı, Adli Sicil Kaydı, Profil Fotoğrafı.

İşte bu kadar kolay!

18 yaşından büyük, ehliyete sahip olan neredeyse herkes onay süreci sonrası hemen başlayabilir!

Evet. %100 güvenlidir! Ödeme işlemlerinizde teknolojinin en ileri güvenlik önlemlerinin alınmasını sağlayan PCI DSS uyumluluğuna sahip bir altyapı sunar. Satış yaptığınız mecrada ayrıca bir PCI DSS uyumluluğu ihtiyacı kalmaz. Buna ek olarak her işleminizde otomatik olarak bir kaç aşamalı sahtecilik kontrol sistemi çalışır. Ayrıca ödemeye dair tüm işlemleriniz kişisel ve kart verileri güvende tutan 256-bit SSL sertifikası kullanılarak gerçekleştirilmektedir.

Risksiz Gönderi

Gönderinizi taşıayacak / taşıyan kuryenin detaylı bilgileri tarafınıza e-posta aracılığıyla gönderilmektedir. Ayrıca gönderiniz teslimatı sonuçlandığında alıcı kişi imzası ve notları içeren ayrı bir e-posta alırsınız. Ek olarak tüm kuryelerimizin rota yolculukları kayıt altına alınmaktadır.

Motodeks GO tüm Türkiyede 7/24 hizmet vermektedir.

Motodeks GO tarafından gönderim yapılabilecek gönderi tipleri açık bir şekilde gönderi oluşturma sayfasında belirtilmektedir. Yasaklı ve Zararlı maddelerin taşıyıcılığı kesinlikle yasaktır.

Ayrıca ebat sınırlamaları mevcuttur;

Motodeks GO için  maks. Boyutlar (GxY): 60×30 cm / Maks. Ağırlık: 5 Kg

Motodeks GO+ için ise maks. Boyutlar (GxY): 160×130 cm / Maks. Ağırlık: 20 Kg

Motodeks GO sürücü ortaklığında kazancın bir sınırı yoktur. Gönderi başına ve istenildiği vakitte çalışılarak bir kazanım olduğu için bu kazancı sizler belirlersiniz.

Perşembe akşamı saat 18.00’a kadar gerçekleştirilen her teslimatın ödemesi Cuma günü hesabınıza yatırılır. Özetle her Cuma günü ödemenizi alırsınız.

Öncelikle Motodeks'in taşınan ürünlerle/gönderilerle herhangi bir bağı olmadığını hatırlatalım. Motodeks, gönderici/satıcılara sadece şehiriçi teslimat yapabilecekleri bir e-ticaret altyapısı sunuyor. Bu sebeple bir Motodeks üyesinden yaptığınız alışveriş sonrasında şikayetçiyseniz, öncelikle satın almayı/gönderi alımı yaptığınız kişiye/satıcıya ulaşmanız gerekiyor. Fakat kişiye/satıcıya ulaşamıyorsanız, bize lütfen bilgilerle iletişimden ulaşın, şikayetinizi inceleyip size hızlıca yardımcı olmaya çalışacağız.

Tek yapmanız gereken Motodeks GO veya Motodeks GO+ plus gönderi formunu oluşturmak. En kısa sürede sürücü kapınıza gelecektir.