Motodeks GO Sıkça Sorulan Sorular

Motodeks GO Nedir? Motodeks GO Sürücü Ortaklığı Nedir?

Motodeks GO: Alternatiflerinden farklı olarak fiziki şubeye ihtiyaç duymadan tamamen online elden ele yeni nesil taşımacılık sistemidir.

Motodeks GO ile herhangi bir sermaye gereksinimi olmaksızın kendi aracınızla istediğiniz vakit para kazanbilirsiniz. İster ek iş olarak, ister tam zamanlı olarak çalışın. Özetle üniforma sınırı yok, saat sınırı yok, kazanç sınırı yok! Tüm kontrol sizin elinizde!

Kazançlar Hakkında:

Tüm gönderi ödemleri sistem üzerinden tamamlanmaktadır. Bu sayede ödeme peşinde koşmadan, hızlı bir şekilde siz teslimatlarınızı gerçekleştirirken, gönderici ve alıcılarda güvenli teslimatın ayrıcalıklarını yaşar. Böylelikle Motodeks GO sürücü ortaklarıda olası gönderi iptalleri ve para iadeleri gibi konularda en ufak bir sorun yaşamadan haftalık ödemelerini almaya devam ederler.

Ay sonu bekleme derdine son!

Ödemelerin tamamı haftalık olarak gerçekleşmektedir. Her haftanın Cuma günü ödemeler banka hesaplarına yatırılmaktadır. Motodeks GO panelinden kolaylıkla ödemelerinizi takip edebilirsiniz.

İster bireysel, ister kurumsal üyelik

İster bireysel olarak gönderi yapın ya da bir işletme sahibi olun, Motodeks'e üye olmak ve gönderi yapmaya başlamak çok kolay.

Ödemeler her Cuma banka hesabınızda

Tamamlanan siparişler için ödemeleriniz her hafta Cuma günleri banka hesabınıza otomatik olarak aktarılır.

Taksit imkanı

Motodeks GO ile Türkiye'deki kredi kartlarına 12 taksite kadar ödeme imkanı sunulmaktadır. Oluşabilecek vade farkları göndericiye aittir.

Ücretsiz üyelik

Motodeks'e herhangi bir ücret ödemeden kolayca üye olabilirsiniz

Aylık ücret yok

Üyeliğiniz boyunca aylık olarak bir ücret ödemezsiniz

Gizli ücret yok

Motodeks'i kullanırken gizli ücretlerle karşılaşmazsınız