Skyteam

Skyteam 2001 yılında kuruldu ve çocuk dörtlü üretimi ile başladı ve ilk motosikleti: PBR. Bir yıl sonra Queen Garden, Skyteam ürünlerinin ithalatıyla başladı. Queen Garden ve Skyteam mühendislerinin bilgi birikimi sayesinde kalite sürekli iyileştirme altındaydı. Ürün yelpazesi önemli ölçüde genişletildi. İki şirket arasındaki işbirliği, hem ticari hem de teknik olarak yakın bir ortaklığa dönüştü.

Skyteam Türkiye distribitörlüğünü Asya Motor yapmaktadır. Asya Motor, yenilikçi yapısı ile müşterilerine değer katmak ve müşterilerinin memnuniyetini sağlamak için çalışıyor.

2003 yılında Aydın ilinin Nazilli ilçesinde kurularak motosiklet satış ve faaliyetlerine başlayan Asya Motor; saygınlığı, gücü ve girişimciliği ile Türkiye’nin önemli gruplarından biri olan Soysal Grup tarafından 2006 yılında satın alınarak Türkiye’deki satış ve faaliyetlerine güçlü adımlarla devam etmektedir.

1971 yılından bu yana faaliyet gösteren Soysal Grup güvencesi altındaki Asya Motor, sürdürülebilir büyüme stratejisi kapsamında daha kaliteli, daha ekonomik ve daha kolay hizmet verebilmek için sürekli iyileştirme yaparak kendisiyle yarıştığı mükemmellik arayışında, çıtayı her zaman yükselterek büyümeye devam etmektedir.

Aydın Nazilli’de 21.000 metrekare kapalı alan;  yıllık 150.000 adet  motosiklet üretim kapasitesine sahip  tesislerinde 200 kişiyi istihdam eden Asya Motor; 250 bayi ve 400 servis noktası ile  müşteri ihtiyaçlarını iyi anlayan, müşterilerine özel çözümler üreterek en iyi müşteri deneyimini yaşatan, kaliteli, doğru, ahlaklı ve hızlı hizmet anlayışını  ve rekabet gücünü daha fazla çözüm, daha  fazla değer üreten hizmetleriyle ekonomimize ve insanımıza katma değer sağlamaya devam edecektir.