SYM

Dünyanın önde gelen motosiklet markalarından SYM (Sanyang Motor Co., Ltd.), Tayvan kökenli Sanyang şirketinin bir markasıdır. Kaliteli ürün ve insana yakın olma prensibini benimseyen Sanyang, müşterilerinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak geliştirdiği motosiklet modellerinde üstün SYM teknolojisini ve profesyonelliği biraraya getirerek mükemmel sürüş deneyimini hedefliyor.

SYM Türkiye’de 2008 yılından bu yana Üniteks Motor Division tarafından temsil ediliyor. Tekstil alanında faaliyet gösteren Üniteks Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu sıralamasında 327. en fazla ihracat yapan firmalar arasında 105. sıradadır.

Tayvan’ın en geniş kapsamlı Ar-Ge merkezi olan ve 1978 yılında kurulan Sanyang Ar-Ge Merkezi motorlu taşıtlarda tasarım ve bağımsız Ar-Ge yapabilme yetisine sahiptir. ‘Stedit’ alaşım silindir, 4 supaplı motor, seramik silindir ve elektronik yakıt enjeksiyon (EFI) sisteminden tamburlu türbülans kontrol sistemine (TTKS) Sanyang Ar-Ge tüm enerjisini inovasyon ve amaçları için harcayarak teknolojiyi, insan bakış açısını ve keskin trend algısını iyice kavradığını göstermiştir.

Dünyanın dört bir yanındaki müşterilerine daha gelişmiş ürünler sunabilmek için Sanyang Ar-Ge sadece yarış arabalarında kullanılan seramik silindir ve EFI yakıt sistemini tüm üretim hatlarına uyarlayabilme yetisi göstererek ve üretim süreçlerinde atılım yaparak dünyada bir ilk olmuştur. EFI sistemli Sanyang ürünleri Çin Cumhuriyeti Devleti tarafından ‘Süper Ultra Düşük Emisyonlu Taşıtlar’ olarak ilk tanınan ürünler olmuştur.