TGB

Taiwan Golden Bee Co. Ltd. (TGB), dünyanın önde gelen ATV, scooter, motor ve CVT, EPS, Diferansiyel … vb. gibi ilgili anahtar bileşen üreticilerinden biridir. TGB markalı ürünler, sağlam yapısı ve tanınmış kalitesi ile mükemmel bir ün kazanmıştır. TGB ATV’ler, Yılın ATV’si unvanını sık sık kazanmaktadır. Şirket, 1978 yılında Vespa Scooter parça üretimi için Piaggio teknolojisine dayalı olarak kuruldu. 1990’larda TGB, CVT (Sürekli Değişken İletim) yayınlarını araştırdı ve geliştirdi ve Avrupa’da% 60’tan fazla Pazar’ı işgal etti, ana müşteriler arasında Piaggio, Rotax, Peugeot, Minarelli, Morini, Polaris ve SYM vardı. Artık TGB, Powersports / OEM / ODM / Engine Business’a odaklanıyor, gelişmeye ve devrim yapmaya devam ediyor ve en değerli deneyimi tüm müşterilere sunmayı bekliyor. TGB, araçlarını ve ürünlerini dünya çapında 40’tan fazla ülkede satmaktadır. TGB, yerel bayilerle güçlü bir bağ kurmakta ve 5P2S (Product, Price, Place, Promotion, Payment, Service and Spare parts) (Ürün, Fiyat, Yer, Promosyon, Ödeme, Servis ve Yedek parça) iş konseptleri ile müşterilerini memnun etmektedir. TGB, tüm bu güçlü temellerle kendi itibarını kazanmaya devam ediyor.

TGB Türkiye distribütörlüğünü Işıldar Şirketler Topluluğu yapmaktadır. 1977 yılında kurulmuş olup, bugüne kadar farklı alanlarda faaliyet gösteren köklü bir aile şirketidir. Halen; otomotiv, motosiklet ve motosiklet aksesuarları, engelli araçları, tarım makineleri, inşaat malzemeleri imalatı, beyaz eşya ve eğitim sektöründe faaliyet göstermektedir.

Grubun ana felsefesi; günün gelişen ürün ve anlayışını kendi değerleri ile yoğurup daima insan ve onun ihtiyaçlarına odaklanarak  çözümler üretmek ve yeniliğin öncüsü olmaktır. Değişik sektörlerde yıllar içinde gelişen tecrübelerini, bugün TGB’ye ek olarak APACHI, IŞILDAR, GERKAP markalı ürünleri ile sunmaktadır. Güçlü satış organizasyonu, geniş bayi ve servis ağı ile ATV, motosiklet, UTV motor ve e-bisiklet ürünleriyle sektöründe saygın yerini almıştır. Amacı, yüksek kaliteli ürünleri, yeni dizaynları uygun fiyatla son tüketicisine ulaştırmak, ihtiyaç duyulan her türlü satış sonu desteğini en üst düzeyde tutmaktır.