Victory

İlk motosikletini 4 Temmuz 1998 yılında hayata kükredi. Bu vatansever bir jestten çok daha fazlasıydı. Victory, Amerikan V-Twin’inin yeniden doğuşunu simgesini taşıyan bir bayrak gibidir. İnovasyon öncülüğüyle alınan bir çok ödülden sonra, Amerikan endüstrisine yeni cruiser, bagger ve tur motorlarıyla yeni bir hayat verdi.

Victory Motor tarihi yüz yıllar öncesine uzanmaz. Onlar gençiz, gözleri ufuk çizgisinde, sürüş dolular. Onların Amerikan performansı için sönmez bir tutkuları var, 1998 yılından beri köpüren bir tutku. Bir gurup sürücünün, tasarımcının ve dişlilerin Minnesota da bir araya gelmesiyle, Amerikan V-Twin’lerine mühendislik gücü ve performansı katmaya karar verdiler.

2012 yılında kurulan JJ Motor, Amerikan ‘dan ithal Indian® ve Victory® motosikletlerinin tek yetkili Türkiye bayisidir.

JJ Motor, Indian®, Victory® motosikletlerinin satışının yanı sıra bünyesinde servis ve yedek parça hizmetide vermekte olup siz değerli motor tutkunlarına, custom imkanı, performans ve diğer aksesuarlar parçalarının tedariği konusunda, şu an Antalya Muratpaşa ‘da bulunan yeni hizmet binası ve mağazasında hizmet vermektedir.