Kadırga

Kadırga Motor yerli bir marka olup, ticari ahlakı, dürüstlüğü, ülkemize (Türkiye) ve insanımıza hizmeti düstur edinmiştir.

Gücünü manevi değerlerinden, ülkesinden, insanından alan şirket, çalışmalarında bilimselliği ve profesyonelliği temel almaktadır.

Gücünü ve enerjisini müşterilerinin, bayilerinin ve çalışanlarının güveninden alıyor. Bu güvene layık olmak için istikrarını kaybetmeden tüm gücüyle ve yüreğiyle çalışıyor.

Baş Isı Sanayi, 2009 yılında Koç Holding’den (BELDEYAMA) alınan YAMAHA MONTAJ HATTI ve JAPON SHİN NİPPON ROLLER TEST ünitesini Trabzon Asrin Organize Sanayi Bölgesindeki tesislerine taşıyarak motosiklet sektörüne girmiş ve sektörünü en iddalı firmaları arasında yer almıştır. Baş Isı Sanayi Karadeniz Bölgesi’nin ilk ve tek motosiklet üreticisi konumundadır.

Kadırga Motor kullanıcılarından, bayilerinden, çalışanlarından aldığı gücü; deneyimi becerisi ve enerjisiyle birleştirerek ülkemizde milyonları motosiklet keyfiyle buluşturmayı, Kadırga markasını dünya markası yapmayı hedeflemektedir.

Satış, Servis ve Müşterilerini dürüst ve güvenilir bir iş ortamında buluşturarak, sürekli geliştirdiği teknolojisi ile ,müşteri beklentilerini karşılama odaklı, en iyi kalitede ürün ve hizmet sunmakta,pazardaki rekabetçi konumunu daima korumaktadır.